Danışma

+90 (542) 547 41 44

Excimer Laser Operasyonu

Excimer laser göz ameliyatı göz çizdirme olarak da bilinen göz numarası oldukça ilerlemiş hastalara uygulanan ve kalıcı olarak sorunu tedavi eden bir yöntemdir. Uzun vadede başarı oranı en yüksek olan tedavi yöntemlerindendir.

Excimer laser göz ameliyatı olarak bilinen yöntem özellikle kornea hastalıklarının kalıcı tedavisinde ve numarası fazlaca ilerlemiş hipermetrop ve miyop hastaların tedavilerinde oldukça olumlu sonuçlar elde etmektedir. Bu yöntem ile hastalar işlemden sonra gözlüksüz veya lenssiz olarak hayatına devam edebilmektedirler.

Bir çok hasta bu uygulama ile devamlı gözlük kullanımından kurtulmuştur. Bu yöntem Türkiye’de başarılı hekimlerimiz tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Bu tedavi yönteminin iyi sonuç verebilmesi için, teçhizat eksiği olmayan hastanelerde ve uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gözün en önemli tabakalarından biri olan korneaya uygulanan bu işlemin uygulanışı tecrübe ve bilgi gerektirmektedir.

Hastaların bu işlemi yaptıracağı hekimi iyi analiz edebilmesi ve güvenilir bir sağlık kuruluşunda yaptırması oluşabilecek komplikasyonların riskini azaltabilmek için önemlidir. İşbirliği içerisinde olduğumuz uzman hekim ve hastanelerle bu işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Uzmanlarımız Sizi Arasın